Akıllı Laboratuvar ile

Akıllı Laboratuvar ile


QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı Kolaylaştırın

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı Kolaylaştırın

İNCELEYİN
ÖZELLİKLER

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı Kolaylaştırın


Geoteknik Testler Analiz ve Yorumlama Gerektirir

Geoteknik test ve inceleme danışmanlığı yapmak; müşteri kayıtları, proje detayları, örnek veriler, ham test verileri, ücret tarifeleri, fatura verileri, iş programları, ekipman kalibrasyonları ve teknisyen yetkinliği gibi yüksek hacimli ve geniş bir bilgi yelpazesinin yönetimini gerektirir. Geoteknik testler ayrıca analiz ve yorumlama gerektiren büyük miktarda veri içerebilir.

QBOTLab; Laboratuvarınızı dijital ortamda yönetin.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı KolaylaştırınQBotLab ile

Çift veri girişini ortadan kaldırabilir ve laboratuar testleri, saha testleri / muayeneleri, veri analizi ve yorumlama, rapor incelemesi, rapor onayı, rapor dağıtımı ve faturalandırma için iş akışını otomatikleştirin.

Rapor geri dönüş süreniz önemli ölçüde iyileştirin ve faturalandırma işleminizi kolaylaştırarak hem çabayı hem de gözden kaçırılan faturalandırmayı azaltın.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı Kolaylaştırın100 den Fazla Elektronik Çalışma Sayfası

QBOTLab; TSE, ASTM, AASHTO, ISRM, EN, DIN ve BS dahil olmak üzere yaklaşık 100 farklı test yöntemini kapsayan elektronik çalışma sayfalarını içermektedir. Bu elektronik çalışma sayfaları, metodun gerektirdiği tüm bilgileri toplar, hesaplamaları ve kontrolleri yapar ve metoda uygun olarak test raporları hazırlar.

Akıllı Laboratuvar ile gereksiz iş yükünden kurtulun.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı Kolaylaştırınİhtiyaç Duyduğunuzda Daha Fazlası

QBOTLab, içeriğinde verilen yöntemlerle sınırlı değildir. Burada hazırlanan elektronik çalışma sayfaları, QBOTLab sistemi için zaten geliştirilmiş olanlardır. Sisteme her gün yeni elektronik çalışma sayfaları eklenmektedir ve ihtiyaç duyulduğunda daha fazlası hızla geliştirilebilir.İçerikte bulunmayan test yöntemleriyle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı KolaylaştırınKalite Yönetim Sistemi ile entegre çalışın

Rubusoft Kalite Yönetim Sistemi; ISO 9001 ve TS EN ISO/IEC 17025 Standartlarına uygun şekilde, doküman ve kayıtların yönetimini dijital platformda kurmanızı ve tüm süreçleri birbiri ile entegre olarak yönetmenizi sağlar.

Rubusoft Kalite Yönetim Sistemi ile, Hazırlama, Görüş, Kontrol, Onay, Yayınlama ve Revizyon Süreçleri Hızlı, Kolay ve İzlenebilir şekilde yönetilebilir.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı KolaylaştırınMethoda, Şartnameye veya Belirtilen Kriterlere Uygunluk

Geoteknik laboratuvar ve saha test/muayene operasyonunuz için bir QBOTLab çözümü, standardizasyon, verimlilik kazanımları ve kalite iyileştirmeleri sunarak karlılığın artmasını sağlar. Test sonuçlarının Methoda, Şartnameye veya belirtilen kriterlere uygunluklarının kontorlünü yapan ve raporlayan platform sunar.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı KolaylaştırınOfisinizi Buluttan Yönetin

QBOTLab, Laboratuvar işletmelerinin ofis ve saha yönetimini buluta taşır. Size, özel elektronik bir veri yönetim sistemi sunar ve hem eski sistemleri hem de kağıt tabanlı veya ilkel elektronik tablo tabanlı kayıtların yerine geçer.

QBOTLab ile Laboratuvar ve Saha Test Operasyonlarınızı Kolaylaştırın
NEDİR AKILLI LABORATUVAR

QBOT yazılım araçları ile işletmenizi donatın.


Tek Platform

Numune takip, veri toplama, sonuç hesaplama, rapor oluşturma ve dağıtım, ekipman kalibrasyonu ve faturalama dahil olmak üzere tüm laboratuvarınızın bilgi ihtiyaçlarını karşılamak için tek bir sistem kullanılarak yinelenen veri girişini ortadan kaldırın.

Farklı Test Yöntemleri

Hızlı ve güvenilir bir şekilde ham verileri girin veya Rubusoft Panelleri ile dorğudan sisteme aktarın, sonuçları hesaplayın ve 100’den fazla test yöntemi için kullanın. TSE, ASTM, AASHTO, ISRM, EN, DIN ve BS Standartları ve daha fazlasını içerir.

Hızlı Raporlama

Test iş akışının (sahada veya laboratuvarda) bir parçası olarak veri girişi gerçekleştirerek ve raporları elektronik olarak gözden geçirerek, onaylayarak ve dağıtarak rapor oluşturma süresini azaltın.

Tek Tip Test Raporları

Bireysel testler ve farklı test disiplinleri arasında tutarlı raporlama biçimleri sağlayın. Beton, agrega, asfalt, toprak vb. dahil olmak üzere tek bir merkezi sistemde çeşitli disiplinlerden gelen testleri destekleyin.

Uygunluk

ISO/IEC 17025 akreditasyon kurumları ve diğer yetkililer için uygunluk yükümlülüklerini yerine getirin. Ekipman kalibrasyonlarını, personel yetkinliğini, denetimini, rapor onay yetkisini vb. takip edin.

İş Akış Yönetimi

İşlerin ilerlemesini hızlı ve kolay bir şekilde takip edin ve laboratuvarda yaklaşan çalışmaları planlayın. Elektronik ortamda sahadaki ve laboratuardaki teknisyenlere/denetmenlere görevler tanımlayın ve atayın.

Otomatik Faturalandırma

Tamamladığınız ancak henüz faturalandırılmayan ya da devam eden faturalandırılacak olan deneyler dahil olmak üzere, süreci kolayca takip etmenize olanak sağlayan otomatik faturalandırma yöntemi sayesinde gözden kaçırılan fatura işlemlerinden kurtulun.

Standardizasyon

Birden fazla laboratuvarda süreçleri ve uygulamaları standartlaştırın, kurum genelinde tutarlı rapor formatları üretilmesini sağlayın ve merkezi olarak verileri yönetin.

İş Analizi

Laboratuvar işlemlerinin ve muhasebe verilerinin verimli depolanması, aranması ve analizi, iş yükü, üretkenlik ve diğer ölçümlerin izlenmesini ve ayrıca şubeler/şantiyeler arasında kıyaslama yapılmasını sağlar.

Elektronik Erişim

Saha test ve inceleme verilerinin gerçek zamanlı olarak elde edilmesi ve sisteme eklenmesi, operasyonlarınızın görünürlüğünün arttırılması ve rapor inceleme ve onayının basitleştirilmesini sağlar. Personelin, yetkisi dahilindeki laboratuvar bilgilerine ve iş taleplerine kolayca erişmesini ve işlem yapmasını sağlar.

Ekipman Arabirimi

Veri girişlerini ve ekipman verilerini doğrudan arayüze aktarın. Terazi ve basınç makineleri gibi basit cihazlardan ve üçeksenli ve konsolidasyon test makineleri gibi daha karmaşık ekipmanlardan veri toplayın.

Kalibrasyon Kontrolü

Cihaz kalibrasyonları yenilendiğinde, test çalışma sayfalarına doğrudan etki ederek en doğru belirsizliği otomatik hesaplar. Kalibrasyon değerlerinizin standartlara uygunluğunu kontrol eder.

İLETİŞİM

Mesaj bırakın sizi arayalım.


Mesaj gönderildi.