Image Alt

Hizmetlerimiz

Rubusoft Akıllı Ölçüm Sistemleri (Intelligent Mesurement Systems-RIMS), Rubusoft tarafından geliştirilmiş, sektör ayrımı gözetmeksizin tüm işletmelere uyarlanabilecek bir süreçtir.

Rubusoft Muhasebe Yönetimi, hızlı ve kolay kullanım hedefi ile Rubusoft tarafından geliştirilen ve işletmelerin en sık ihtiyacı olan süreçlerinin diğer modüller ile entegre olması avantajı ile kullanıcılarına sunduğu yazılımdır.

Rubusoft Kalite Yönetim Sistemi; ISO 9001 ve TS EN ISO/IEC 17025 Standartlarına uygun şekilde, doküman ve kayıtların yönetimini dijital platformda kurmanızı ve tüm süreçleri birbiri ile entegre olarak yönetmenizi sağlayan sistemdir.

Rubusoft Saha Yönetim ve Raporlama Sistemi; Delgi (sondaj, fore kazık, mini kazık, jetgroud vb.) İmalatı yapan kuruluşlar için geliştirilmiş Saha Yönetim ve Raporlama sistemidir.

Taş Kolon İmalatınız sırasında, vinçe monte edilen yerli üretim ekipmanımız ile delgi derinliği, delgi sırasında oluşan yağ basınç değeri ve geçen süreyi ekrandan takip edebilirsiniz.

You don't have permission to register